+86-373-3020116
Tralaí Gan Rian i bhFeidhm ar Chosán Urlár Eapocsa
video
Tralaí Gan Rian i bhFeidhm ar Chosán Urlár Eapocsa

Tralaí Gan Rian i bhFeidhm ar Chosán Urlár Eapocsa

Tá gléas aláraim fuaime agus solais feistithe ag gach carr árasán: solas rabhaidh dearg, tá an gléas solais i lár tosaigh an ghluaisteáin, agus tá dhá uirlis scanadh uathoibríoch lucht leanúna ag an dá cheann de tosaigh an chairr. An constaic, mall síos chun stop a chur, an bac a ghlanadh tar éis flashing an solas rabhaidh chun rabhadh a thabhairt, agus leanúint ar aghaidh ag tiomáint.
Glaoigh Linn
Product Details ofTralaí Gan Rian i bhFeidhm ar Chosán Urlár Eapocsa

Tá gléas aláraim fuaime agus solais feistithe ag gach carr árasán: solas rabhaidh dearg, tá an gléas solais i lár tosaigh an ghluaisteáin, agus tá dhá uirlis scanadh uathoibríoch lucht leanúna ag an dá cheann de tosaigh an chairr. An constaic, mall síos chun stop a chur, an bac a ghlanadh tar éis flashing an solas rabhaidh chun rabhadh a thabhairt, agus leanúint ar aghaidh ag tiomáint.

MionsamhailBWP-2TBWP-10TBWP-20TBWP-30TBWP-50TBWP-63TBWP-150T
Ualach rátáilte (T)21020305063150
Méid táblafad(L)20003600400045005500560010000
Leithead(W)1500200022002200250025003000
Airde(H)4505005506006507001200
Bonn Rothaí (mm)1200260028003200420043007000
Trastomhas Rotha(mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Imréiteach Talún (mm)50505050507575
Mótarchumhacht (Kw)11.62.23.556.315
Cumas Ceallraí(Ah)180160180250330400600
Voltas Ceallraí(V)24484848484872
Am Rith Nuair Lánluchtaithe4.324.843.53.332.9
Fad Reatha do Tháille amháin(Km)6.57.24.84.243.63.2
Ualach Rothaí Uasta (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2



Clibeanna Te: tralaí trackless i bhfeidhm ar pábhála urláir eapocsa, an tSín, monaróirí, soláthraithe, monarcha, saincheaptha, déanta sa tSín

Glaoigh Linn

(0/10)

clearall