+86-373-3020116
Leantóir Aistrithe Battery Iarnróid Cruach
video
Leantóir Aistrithe Battery Iarnróid Cruach

Leantóir Aistrithe Battery Iarnróid Cruach

Úsáid: Iompar Ábhar Dualgas Trom
Iarratas: Tionscal Cruach, Monarcha, Stóras, Port
Branda: Foirfe
Acmhainn Luchtaithe:1-300 Tona
Feidhm Speisialta: Frithphléasc, Teas-Resistant, Ardaithe
Mód Rialaithe: siogairlín / cianda / rialú PLC
Mód Cumhachta: faoi thiomáint ceallraí/cábla/iarnród...
Dath: Customzied
Trádmharc: PERFECT
Pacáiste Iompair: Déanfar an cart iomlán a phacáil le tarp.
Sonraíocht:Customized
Glaoigh Linn
Product Details ofLeantóir Aistrithe Battery Iarnróid Cruach

Leantóir Aistrithe Battery Iarnróid Cruach

An rian casadhcarr árasán leictreachdéanann sé an struchtúr tiomána a bharrfheabhsú, suiteálann sé laghdaitheoir agus mótar DC chun luasanna tiomána éagsúla a bhaint amach do na rothaí clé agus ar dheis, agus soláthraíonn sé cúnamh chun an carr árasán leictreach a chosc ó lártheifneoiriú agus é ag casadh. Ag siúl agus ag casadh go ham, tá an mótar ar an roth tiomána feistithe freisin le gléas glasála coscáin, is féidir an coscán a chosc tar éis an chumhacht a bhaint, tá an tús cobhsaí, agus tá an tionchar ar an laghdaitheoir le linn oibriú sách beag, agus tá an rian casadh is féidir carr árasán leictreach a bhaint amach le cabhair an turntable agus an roth.


MionsamhailBXC-2TBXC-10TBXC-20TBXC-30TBXC-50TBXC-63TBXC-150T
Ualach rátáilte (T)21020305063150
Méid táblafad(L)20003600400045005500560010000
Leithead(W)1500200022002200250025003000
Airde(H)4505005506006507001200
Bonn Rothaí (mm)1200260028003200420043007000
Trastomhas Rotha(mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Imréiteach Talún (mm)50505050507575
Mótarchumhacht (Kw)11.62.23.556.315
Cumas Ceallra(Ah)180160180250330400600
Voltas Ceallraí(V)24484848484872
Am Rith Nuair Lánluchtaithe4.324.843.53.332.9
Fad Reatha do Tháille amháin(Km)6.57.24.84.243.63.2
Ualach Rothaí Uasta (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2



Clibeanna Te: leantóir aistrithe ceallraí iarnróid cruach, an tSín, monaróirí, soláthraithe, monarcha, saincheaptha, déanta sa tSín

Glaoigh Linn

(0/10)

clearall