+86-373-3020116
Carr Aistrithe Lial Iarnróid Trom
video
Carr Aistrithe Lial Iarnróid Trom

Carr Aistrithe Lial Iarnróid Trom

is féidir lenár gcairt aistrithe ladle próisis agus timpeallachtaí éagsúla déanta cruach a láimhseáil.
Glaoigh Linn
Product Details ofCarr Aistrithe Lial Iarnróid Trom

Carr Aistrithe Lial Iarnróid Trom


An bhfuil tú ag lorg cart aistrithe liach tromshaothair ar féidir léi cineálacha éagsúla liacha, cruach agus slaig a iompar? Is é ár gcairt liach iarnróid ach an méid a theastaíonn uait! Le méideanna agus samhlacha saincheaptha, is féidir lenár gcairt aistrithe ladle próisis agus timpeallachtaí éagsúla déanta cruach a láimhseáil.

ladle car67

Cibé an gá duit liacha te nó fuar, cruach leachtach, nó slaig a iompar, is féidir lenár gcairt liach iarnróid an post a dhéanamh go héifeachtach agus go sábháilte. Tógtar ár gcairteacha le hábhair ar ardchaighdeán agus déantar iad a dhearadh chun freastal ar do riachtanais shonracha, ag cinntiú an táirgiúlacht agus an fheidhmíocht uasta.


Tuigimid an tábhacht a bhaineann le trealamh iontaofa agus marthanach sa tionscal cruach, agus is é sin an fáth a bhfuilimid bródúil as ár gcairteacha aistrithe ladle. Tá triail agus tástáil déanta ar ár gcairteacha i go leor áiseanna déanta cruach, ag soláthar torthaí eisceachtúla agus sástacht chustaiméirí.



Paraiméadar Tralaí Iarnróid:

MionsamhailBXC% 7b% 7b0% 7d% 7dTBXC% 7b% 7b0% 7d% 7dTBXC% 7b% 7b0% 7d% 7dTBXC% 7b% 7b0% 7d% 7dTBXC% 7b% 7b0% 7d% 7dTBXC% 7b% 7b0% 7d% 7dTBXC% 7b% 7b0% 7d% 7dT
Ualach rátáilte (T)21020305063150
Méid táblafad(L)20003600400045005500560010000
Leithead(W)1500200022002200250025003000
Airde(H)4505005506006507001200
Bonn Rothaí (mm)1200260028003200420043007000
Trastomhas Rotha(mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Imréiteach Talún (mm)50505050507575
Mótarchumhacht (Kw)11.62.23.556.315
Cumas Ceallraí(Ah)180160180250330400600
Voltas Ceallraí(V)24484848484872
Am Rith Nuair Lánluchtaithe4.324.843.53.332.9
Fad Reatha do Tháille amháin(Km)6.57.24.84.243.63.2
Ualach Rothaí Uasta (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2


product

 TRANSFER CART SOLUYION

Clibeanna Te: carr aistrithe ladle iarnróid dleachta trom, an tSín, monaróirí, soláthraithe, monarcha, saincheaptha, déanta sa tSín

B’fhéidir gur mhaith leat freisin

Glaoigh Linn

(0/10)

clearall