+86-373-3020116
Gluaisteán Aistrithe Ladle Cruach Instiúrtha de Láimh
video
Gluaisteán Aistrithe Ladle Cruach Instiúrtha de Láimh

Gluaisteán Aistrithe Ladle Cruach Instiúrtha de Láimh

Tá cart aistrithe liach cruach PERFTE deartha go sonrach chun liacha cruach agus cruach leáite a bhogadh. Is féidir leis na liacha seo a bheith an-trom, rud a fhágann gur gá trealamh speisialaithe a úsáid le haghaidh oibríochtaí sábháilte agus éifeachtúla
Glaoigh Linn
Product Details ofGluaisteán Aistrithe Ladle Cruach Instiúrtha de Láimh

Gluaisteán Aistrithe Ladle Cruach Instiúrtha de Láimh

Tá cart aistrithe liach cruach PERFTE deartha go sonrach chun liacha cruach agus cruach leáite a bhogadh. Is féidir leis na liacha seo a bheith an-trom, rud a fhágann gur gá trealamh speisialaithe a úsáid le haghaidh oibríochtaí sábháilte agus éifeachtúla. Tá ár gcairt aistrithe ladle cruach deartha go sonrach chun na hualaí troma seo a bhogadh, rud a chinntíonn sábháilteacht agus éifeachtúlacht sa phróiseas.


Tógtar ár gcairt aistrithe chun maireachtáil, le dearadh láidir, buan in ann na timpeallachtaí tionsclaíocha is deacra a sheasamh. Cibé an bhfuil tú ag iompar liacha cruach leáite trasna urlár monarchan nó ag bogadh idir stáisiúin phróiseála, tá ár gcairt aistrithe suas leis an tasc.



Ina theannta sin, tá ár gcairt aistrithe ladle cruach deartha le eirgeanamaíocht san áireamh, rud a fhágann go bhfuil sé éasca agus iomasach oibriú, fiú dóibh siúd nach bhfuil cur amach acu ar an trealamh. Leis an fheidhmíocht réidh, iontaofa agus ardghnéithe sábháilteachta, is é ár gcairt aistrithe ladle cruach an réiteach iontach do do riachtanais láimhseála ábhair.


Ná bíodh aon bhaol ort maidir le liacha cruach agus cruach leáite a bhogadh. Iontaobhas do chairt aistrithe liach cruach PERFTE chun an post a dhéanamh go sábháilte agus go héifeachtach, gach uair.

Paraiméadar Tralaí Iarnróid:

MionsamhailBXC% 7b% 7b0% 7d% 7dTBXC% 7b% 7b0% 7d% 7dTBXC% 7b% 7b0% 7d% 7dTBXC-30TBXC-50TBXC% 7b% 7b0% 7d% 7dTBXC% 7b% 7b0% 7d% 7dT
Ualach rátáilte (T)21020305063150
Méid táblafad(L)20003600400045005500560010000
Leithead(W)1500200022002200250025003000
Airde(H)4505005506006507001200
Bonn Rothaí (mm)1200260028003200420043007000
Trastomhas Rotha(mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Imréiteach Talún (mm)50505050507575
Mótarchumhacht (Kw)11.62.23.556.315
Cumas Ceallraí(Ah)180160180250330400600
Voltas Ceallraí(V)24484848484872
Am Rith Nuair Lánluchtaithe4.324.843.53.332.9
Fad Reatha do Tháille amháin(Km)6.57.24.84.243.63.2
Ualach Rothaí Uasta (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2


product

 TRANSFER CART SOLUYION

Clibeanna Te: carr aistrithe ladle cruach stiúrtha láimhe, an tSín, monaróirí, soláthraithe, monarcha, saincheaptha, déanta sa tSín

B’fhéidir gur mhaith leat freisin

Glaoigh Linn

(0/10)

clearall