+86-373-3020116
Cart Aistrithe Iarnróid BXC
video
Cart Aistrithe Iarnróid BXC

Cart Aistrithe Iarnróid BXC

1. Toilleadh ualaigh 1-1, is féidir 500t a shaincheapadh
2. Is féidir Méid Tábla a shaincheapadh
3. Soláthar cumhachta roghnach (cumhacht ceallraí / cábla / busbar / iarnróid)
4. Modh oibre roghnach (iarnród nó gan rian)
5. Feidhm shaincheaptha (PLC, ardú, teideal, dreapadóireacht, farantóireachta, etc.)
6. Córas Rialaithe (Rialú Cnaipe agus cianrialtán/PLC)
7. Luas reatha go 30 m/nóiméad
Glaoigh Linn
Product Details ofCart Aistrithe Iarnróid BXC

Cart Aistrithe Iarnróid BXC


Dearadh agus tógáil cairteacha aistrithe iarnróid 25 tonna


BXC Traschur IarnróidIs feithicil innealtóireachta iompair thábhachtach í, a úsáidtear go forleathan i dtionscal agus i loighistic agus i réimsí eile. Tabharfaidh an páipéar seo isteach carr iarnróid tromshaothair chun ábhair a iompar

BXC RAIL TRANSFER CART.BXC Rail transfer cart is an important transportation engineering vehicle, widely used in industry and logistics and other fields. This paper will introduce a heavy-duty rail car for transporting materials


25-tona é seoiarnródcart aistrithe,is é an cuspóir atá aige ná earraí móra a iompar agus a ardú, mar sin ní mór don dearadh cumas iompair agus cobhsaíocht na feithicle a mheas. Ag an am céanna, d'fhonn oiriúnú do thimpeallachtaí oibre éagsúla agus riachtanais úsáide, is gá freisin solúbthacht agus iontaofacht na feithicle a mheas.


Maidir le roghnú ábhar, d'úsáideamar ábhair chruach ard-neart chun an cumas iompair ualaigh a fheabhsú. Maidir le dearadh struchtúrach, glacaimid coincheap dearaidh modúlach, ag roinnt an fheithicil ina il-mhodúil mar fhráma, acastóir, inneall agus borradh, atá éasca le cothabháil agus deisiú.



Paraiméadar Tralaí Aistrithe Iarnróid BXC:

MionsamhailBXC-2TBXC% 7b% 7b0% 7d% 7dTBXC% 7b% 7b0% 7d% 7dTBXC% 7b% 7b0% 7d% 7dTBXC% 7b% 7b0% 7d% 7dTBXC% 7b% 7b0% 7d% 7dTBXC% 7b% 7b0% 7d% 7dT
Ualach rátáilte (T)21020305063150
Méid táblafad(L)20003600400045005500560010000
Leithead(W)1500200022002200250025003000
Airde(H)4505005506006507001200
Bonn Rothaí (mm)1200260028003200420043007000
Trastomhas Rotha(mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Imréiteach Talún (mm)50505050507575
Mótarchumhacht (Kw)11.62.23.556.315
Cumas Ceallraí(Ah)180160180250330400600
Voltas Ceallraí(V)24484848484872
Am Rith Nuair Lánluchtaithe4.324.843.53.332.9
Fad Reatha do Tháille amháin(Km)6.57.24.84.243.63.2
Ualach Rothaí Uasta (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2


Cás Tralaí Aistrithe Iarnróid BXC:

BWP

Próiseas Táirgthe Tralaí Aistrithe Iarnróid BXC:

product

Réiteach Gluaisteán Aistrithe Trádstórais:

TRANSFER CART SOLUYION


Clibeanna Te: cart aistrithe iarnróid bxc, an tSín, monaróirí, soláthraithe, monarcha, saincheaptha, déanta sa tSín

Glaoigh Linn

(0/10)

clearall