+86-373-3020116
Cart Aistrithe Cumhachtaithe Battery Ar Rails

Cart Aistrithe Cumhachtaithe Battery Ar Rails

Tralaí Aistrithe Cumhachtaithe Cadhnraí ar Ráillí Déantar na cairteacha aistrithe ar ráillí (taisteal ar líne dhíreach amháin) a mhonarú i gcáil ó 1 t. suas le 300 t. Is é an ceallraí a tháirgtear a soláthar cumhachta agus déantar gluaiseacht iarnróid. Paraiméadar Tralaí Iarnróid:
Glaoigh Linn
Product Details ofCart Aistrithe Cumhachtaithe Battery Ar Rails

Cart Aistrithe Cumhachtaithe Battery Ar Rails


Déantar na cairteacha aistrithe ar ráillí (taisteal ar líne dhíreach amháin) a mhonarú i gcáil ó 1 t. suas le 300 t. Is é an ceallraí a tháirgtear a soláthar cumhachta agus déantar gluaiseacht iarnróid.




Paraiméadar Tralaí Iarnróid:

MionsamhailBXC-2TBXC% 7b% 7b0% 7d% 7dTBXC% 7b% 7b0% 7d% 7dTBXC-30TBXC% 7b% 7b0% 7d% 7dTBXC% 7b% 7b0% 7d% 7dTBXC-150T
Ualach rátáilte (T)21020305063150
Méid táblafad(L)20003600400045005500560010000
Leithead(W)1500200022002200250025003000
Airde(H)4505005506006507001200
Bonn Rothaí (mm)1200260028003200420043007000
Trastomhas Rotha(mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Imréiteach Talún (mm)50505050507575
Mótarchumhacht (Kw)11.62.23.556.315
Cumas Ceallraí(Ah)180160180250330400600
Voltas Ceallraí(V)24484848484872
Am Rith Nuair Lánluchtaithe4.324.843.53.332.9
Fad Reatha do Tháille amháin(Km)6.57.24.84.243.63.2
Ualach Rothaí Uasta (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2


product

 TRANSFER CART SOLUYION

Clibeanna Te: cart aistrithe faoi thiomáint ceallraí ar ráillí, an tSín, monaróirí, soláthraithe, monarcha, saincheaptha, déanta sa tSín

B’fhéidir gur mhaith leat freisin

Glaoigh Linn

(0/10)

clearall